SEKRETARIAT EWANGELIZACJI
NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. I MODLITWY
O UZDROWIENIE I UWOLNIENIE

o. Józef Witko OFM

o. Pacyfik Iwaszko OFM

Wszyscy ojcowie

Zobacz pozostałe terminy
Facebook
SAKRAMENTALIA

Sakramentalia

Mam wodę, sól i olej egzorcyzmozwany, a z wczśniejszch numerór kwartalnika ,,Wypłyń na głębię" dowiedziałem się, jak ich używać. Czy kiedy będzie nam się kończyć woda egzorcyzmowana, to dodanie jej odrobiny do butelki nowej wody, uczyni z niej wodę egzorcyzmowaną? Czy po skończeniu się tych sakramentaliów należy raczej kupić nowe opakowaniai dać do pobłogosławienia (podobnie pytam o olej i sól)?

Czytelnik

Tyle wody jest poświęconej, ile zostało przyniesione do poświęcenia. Nie da się jej rozmnożyć przez dodanie kilku kropel wody egzorcyzmowanej do butelki ze zwykłą wodą. Podobnie też jest z solą i olejem. Kiedy egzorcyzmowana woda, olej, sól się skończą, wówczas należy kupić nowe produkty i przynieśc do poświęcenia. Każdy kapłan ma władzę dokonania takiego poświęcenia.

O. Józef Witko


Manifestacja złego ducha

W czasie rekolekcji słyszałm manifestację złego ducha. W kolejnych dniach ogarniał mnie paniczny strach, bałam się samej siebie i bliskich mi osób, bałam się pozostać sam, modliłam się o spokój, o łaskę zapomnienia i z dnia na dzień jestem spokojniejsza, ale może powinnam zachować się w jakiś szczególny sposób ?

Katarzyna


Zło może przerazić. Możemy się wystraszyć w czasie manifestacji, ale nic poza tym się nie stnie. Bóg nas chroni, jesteśmy pod Jego najlepszą opieką. Jedynie nasza psychika może nam płatać figle. Trzeba po prostu się modlić i starać się być zawsze w stanie łaski uświęcajej. To, co pani zrobiła, jest najlepsze.

O. Józef Witko


Trwanie w grzechu 

Co sprawia, że zły duch moze pojawić się w nas? Czy powodem jego obecności może być życie w grzechu przez długi czas, czy raczej chodzi tu i inny powód, jak np.otwarcie się na okultyzm przez złe praktyki?

Alicja


Należy dziękować Panu Bogu za dar życia, za przodków i czynić dużo dobra względem innych poprzez miłośc.

O. Józef Witko 

NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. I MODLITWY
O UZDROWIENIE I UWOLNIENIE

o. Józef Witko OFM

o. Pacyfik Iwaszko OFM

Wszyscy ojcowie

Zobacz pozostałe terminy
REKOLEKCJE ZAGRANICĄ
Copyright © 2015-2024 SEKRETARIATEWANGELIZACJI.PL Projekt i wykonanie: Ad-Visions